Nahoru

Bytový architekt

Bytový architektPlánujete stavbu nového rodinného domu nebo rekonstrukci bytu? Určitě chcete, aby nový dům nebo byt splňoval veškeré parametry moderního vybavení i prvky moderní architektury. Jsme bytoví architekti z Prahy a tvoříme půvabné návrhy a design interiérů pomocí 3D vizualizace. Realizujeme stavební úpravy, interiéry bytů, rodinných domů i komerčních prostor. Co umíme navrhnout, umíme i zrealizovat.

Jak vybrat správného bytového architekta?

Jsme bytoví architekti, kteří s Vámi nejdříve absolvují seznamovací schůzku, kde se seznámíme s prostorem a zadáním specifikace. Úvodní schůzka je nezávazná a je zcela zdarma. Možná si říkáte, že na vytváření designu interiérů bude dostatek času po skončení hrubé stavby. Ovšem pokud chcete, aby Vaše bydlení bylo zcela podle Vašich představ, musíte začít s jeho plánováním co nejdříve, aby bylo možné interiér přizpůsobit Vašim požadavkům.

Návrhy designu interiérů samozřejmě nejsou potřeba jen u novostaveb, ale také u rekonstrukcí. I v této oblasti vám bytoví architekti ze společnost 3dsAtelier s.r.o. můžou nabídnout své služby a zkušenosti. Vytváření designu interiérů je složitá činnost, kde je mnoho prostoru pro chyby. Výsledkem může být nepohodlné bydlení, nespokojenost se vzhledem nebo nedostatečné vybavení. Jsme bytoví architekti, kteří Vám vytvoří návrh a vše doladí dle Vašich představ v naprostém souladu tak, aby nerušil design místnosti.

Návrhy interiérů nejen vytvoříme, ale také se postaráme o jejich realizaci. Díky spolupráci s předními firmami v různých oborech dokáže 3dsAtelier s.r.o. provádět rekonstrukce zcela na klíč. Samozřejmě přesně podle detailního 3D návrhu.

 

Jako zkušení bytoví architekti spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli a vždy Vám dáme několik nabídek od různých firem a vy si vyberete, která se Vám líbí nejvíc. Doporučujeme firmy, které mají rozumné ceny a tím Vám šetříme peníze a spoustu zbytečných starostí. Při navrhování interiérů je pro bytového architekta důležité, aby byl výsledek praktický, pohodlný na užívání a esteticky hodnotný. Snažíme se využívat nadčasové prvky vybavení, které budou i po několika letech vypadat stejně dobře, jako na začátku. Bytoví architekti ze společnosti 3dsAtelier s.r.o. se zkrátka postarají o to, aby bylo vše provedeno k Vaší spokojenosti.

Přehled služeb Bytového architekta:

  • Návrh interiéru
  • Výběr dodavatelů
  • Dohled nad realizací

Cena realizace závisí na Vašich potřebách a požadavcích. Návrh ovlivňuje cenu realizace významně méně než výběr použitých materiálů a cena konkrétních zařizovacích předmětů.

Těšíme se na každou další příležitost zrealizovat váš sen o novém životním či pracovním prostoru.